Zaterdag 17+ Gemengd Dubbel 1

3e klasse Gemengd Dubbel 17+ Zaterdag

6e in poule 3e klasse Gemengd Dubbel 17+ Zaterdag

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (6e in poule 3e klasse Gemengd Dubbel 17+ Zaterdag)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.WIMBLEDONCK 1743019919
2.'T BRONSHOUT 17421181018
3.DE HELZE 27421171117
4.KESSEL 17241161216
5.MELICK 17223141414
6.DE MEULENSLAG 17142121612
7.GENNEPER PARKEN 270349199
8.DE SNELLE SPRONG 171067217