Zaterdag 17+ Dames Dubbel 1

3e klasse Dames Dubbel 17+ Zaterdag

8e in poule 3e klasse Dames Dubbel 17+ Zaterdag

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (8e in poule 3e klasse Dames Dubbel 17+ Zaterdag)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.ORANJE NASSAU 1760121721
2.DE BURGHT 17331181018
3.DE GRENSMEPPERS 37331161216
4.TELL 17241151315
5.DE BURGHT 27133121612
6.WEERT-OOST 27052121612
7.DASSENBURCHT 27223111711
8.DE MEULENSLAG 170257217