Zaterdag 17+ Dames Dubbel 1

3e klasse Dames Dubbel 17+ Zaterdag

8e in poule 3e klasse Dames Dubbel 17+ Zaterdag
Bekijk spelers

Uitslag

Zaterdag 18 mei
0
DASSENBURCHT 2
4
DE BURGHT 1
3
DE GRENSMEPPERS 3
1
DE BURGHT 2
1
TELL 1
3
ORANJE NASSAU 1
0
WEERT-OOST 2
0
DE MEULENSLAG 1
Zaterdag 11 mei
4
DE BURGHT 1
0
DE MEULENSLAG 1
3
ORANJE NASSAU 1
1
DE BURGHT 2
2
DASSENBURCHT 2
2
WEERT-OOST 2
2
TELL 1
2
DE GRENSMEPPERS 3
Zaterdag 20 april
1
WEERT-OOST 2
3
DE BURGHT 1
1
DE BURGHT 2
3
TELL 1
3
DE GRENSMEPPERS 3
1
ORANJE NASSAU 1
1
DE MEULENSLAG 1
3
DASSENBURCHT 2

Wedstrijdschema

Zaterdag 17+ Dames Dubbel 1
L.T.V. De Grensmeppers 3
Thuis
25-05-2019 09:00
Nr. 3067092
Baansoort: Kunstgras
T.C. De Burght 2
Zaterdag 17+ Dames Dubbel 1
Uit
01-06-2019 13:00
Nr. 3061055
Baansoort: Gravel, Bijzonderheden: Na de wedstrijd wordt er een maaltijd aangeboden. Tel.nr. kantine: 043-3614188

Poule stand (8e in poule 3e klasse Dames Dubbel 17+ Zaterdag)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.DE BURGHT 1532015515
2.ORANJE NASSAU 1540114614
3.DE GRENSMEPPERS 3522111911
4.DASSENBURCHT 25221101010
5.TELL 15131101010
6.DE BURGHT 250237137
7.WEERT-OOST 240226106
8.DE MEULENSLAG 140133133

Spelers (6)