Vrijdag 50+ Gemengd dubbel 1

2e klasse Gemengd Dubbel 50+ Vrijdag Middag

7e in poule 2e klasse Gemengd Dubbel 50+ Vrijdag Middag
Bekijk spelers

Uitslag

Vrijdag 17 mei
2
NTC '72 1
2
BORN 1
2
DE MAST 1
2
OP DREEF 1
3
DE MEULENSLAG 1
1
SHAILE 1
Vrijdag 10 mei
4
SHAILE 1
0
BORN 1
1
DE MAST 1
3
BICHT '14 1
0
DE MEULENSLAG 1
4
NTC '72 1
4
OP DREEF 1
0
MONTFORT 1
Vrijdag 26 april
3
BICHT '14 1
1
OP DREEF 1
2
NTC '72 1
2
SHAILE 1
3
BORN 1
1
DE MEULENSLAG 1
1
MONTFORT 1
3
DE MAST 1
Vrijdag 19 april
1
OP DREEF 1
3
NTC '72 1
0
SHAILE 1
4
BICHT '14 1
2
DE MAST 1
2
BORN 1
4
DE MEULENSLAG 1
0
MONTFORT 1

Wedstrijdschema

T.C. Op Dreef 1
Vrijdag 50+ Gemengd dubbel 1
Uit
24-05-2019 13:00
Nr. 3078188
Baansoort: Kunstgras, Bijzonderheden: Let op! In de kantine kan niet meer met cash betaald worden.
G.L.T.V. De Mast 1
Vrijdag 50+ Gemengd dubbel 1
Uit
31-05-2019 13:00
Nr. 3079810
Baansoort: Kunstgras

Poule stand (7e in poule 2e klasse Gemengd Dubbel 50+ Vrijdag Middag )

TeamGSGWGLVLVTPT
1.BICHT '14 1541014214
2.NTC '72 1522112812
3.DE MAST 1522111911
4.BORN 15221101010
5.OP DREEF 151139119
6.SHAILE 151229119
7.DE MEULENSLAG 152038128
8.MONTFORT 150233133

Spelers (4)