Vrijdag 35+ Gemengd dubbel 1

1e klasse Gemengd Dubbel 35+ Vrijdag Avond

1e in poule 1e klasse Gemengd Dubbel 35+ Vrijdag Avond

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (1e in poule 1e klasse Gemengd Dubbel 35+ Vrijdag Avond )

TeamGSGWGLVLVTPT
1.DE MEULENSLAG 1761020820
2.GROOTVELD 2733119919
3.MIERLO 17331161216
4.LEENDE 17331161216
5.DE MAST 17142131513
6.DE GOUDHOEK 17133111711
7.DE LISSEVOORT 171159199
8.BOSHOVEN 270258208