Vrijdag 35+ Gemengd dubbel 1

1e klasse Gemengd Dubbel 35+ Vrijdag Avond

1e in poule 1e klasse Gemengd Dubbel 35+ Vrijdag Avond
Bekijk spelers

Uitslag

Vrijdag 31 mei
4
GROOTVELD 2
0
MIERLO 1
1
DE LISSEVOORT 1
3
DE MAST 1
1
BOSHOVEN 2
3
DE MEULENSLAG 1
2
DE GOUDHOEK 1
2
LEENDE 1

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (1e in poule 1e klasse Gemengd Dubbel 35+ Vrijdag Avond )

TeamGSGWGLVLVTPT
1.DE MEULENSLAG 1761020820
2.GROOTVELD 2733119919
3.MIERLO 17331161216
4.LEENDE 17331161216
5.DE MAST 17142131513
6.DE GOUDHOEK 17133111711
7.DE LISSEVOORT 171159199
8.BOSHOVEN 270258208

Spelers (5)