Vrijdag 35 + Dames Dubbel 1

3e klasse Dames Dubbel 35+ Vrijdag Avond

1e in poule 3e klasse Dames Dubbel 35+ Vrijdag Avond

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (1e in poule 3e klasse Dames Dubbel 35+ Vrijdag Avond )

TeamGSGWGLVLVTPT
1.DE MEULENSLAG 1752022622
2.SOMEREN-EIND 1760119919
3.TOS BERGEIJK 3751119919
4.LEENDE 27322151315
5.GENNEPER PARKEN 27214121612
6.PACKADOR 17205111711
7.EECKENRODE 271069199
8.HEERLIJKHEID 170255235