Vrijdag 35 + Dames Dubbel 1

3e klasse Dames Dubbel 35+ Vrijdag Avond

2e in poule 3e klasse Dames Dubbel 35+ Vrijdag Avond
Bekijk spelers

Uitslag

Vrijdag 17 mei
4
SOMEREN-EIND 1
0
PACKADOR 1
2
LEENDE 2
2
DE MEULENSLAG 1
1
GENNEPER PARKEN 2
3
TOS BERGEIJK 3
4
EECKENRODE 2
0
HEERLIJKHEID 1
Vrijdag 10 mei
2
TOS BERGEIJK 3
2
DE MEULENSLAG 1
1
GENNEPER PARKEN 2
3
LEENDE 2
0
HEERLIJKHEID 1
4
PACKADOR 1
1
EECKENRODE 2
3
SOMEREN-EIND 1
Vrijdag 26 april
4
PACKADOR 1
0
EECKENRODE 2
1
LEENDE 2
3
TOS BERGEIJK 3
4
DE MEULENSLAG 1
0
GENNEPER PARKEN 2
3
SOMEREN-EIND 1
1
HEERLIJKHEID 1
Vrijdag 19 april
4
GENNEPER PARKEN 2
0
PACKADOR 1
1
EECKENRODE 2
3
DE MEULENSLAG 1
1
TOS BERGEIJK 3
3
SOMEREN-EIND 1
2
HEERLIJKHEID 1
2
LEENDE 2

Wedstrijdschema

Vrijdag 35+ Dames Dubbel 1
T.V. Someren-Eind 1
Thuis
24-05-2019 19:00
Nr. 3077015
Baansoort: Kunstgras
T.V. Packador 1
Vrijdag 35+ Dames Dubbel 1
Uit
31-05-2019 19:00
Nr. 3070735
Baansoort: Kunstgras

Poule stand (2e in poule 3e klasse Dames Dubbel 35+ Vrijdag Avond )

TeamGSGWGLVLVTPT
1.SOMEREN-EIND 1550016416
2.DE MEULENSLAG 1532015515
3.TOS BERGEIJK 3531112812
4.LEENDE 2522111911
5.PACKADOR 152039119
6.GENNEPER PARKEN 251047137
7.EECKENRODE 251047137
8.HEERLIJKHEID 150143173

Spelers (4)