Vrijdag 17+ Gemengd dubbel 1

3e klasse Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond

2e in poule 3e klasse Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (2e in poule 3e klasse Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.SWALMEN 1761024424
2.DE MEULENSLAG 1751122622
3.DE SNELLE SPRONG 2751120820
4.HEEZE 17322161216
5.NAPOLEON 27313131513
6.DORPLEIN 171157217
7.SWALMEN 270255235
8.DE KOEL 270165235