Vrijdag 17+ Gemengd dubbel 1

3e klasse Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond

2e in poule 3e klasse Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond
Bekijk spelers

Uitslag

Vrijdag 17 mei
0
DORPLEIN 1
0
HEEZE 1
0
SWALMEN 2
4
DE SNELLE SPRONG 2
3
SWALMEN 1
1
DE KOEL 2
1
NAPOLEON 2
3
DE MEULENSLAG 1
Vrijdag 10 mei
2
SWALMEN 2
2
DORPLEIN 1
4
DE MEULENSLAG 1
0
DE KOEL 2
3
DE SNELLE SPRONG 2
1
HEEZE 1
0
NAPOLEON 2
4
SWALMEN 1
Vrijdag 26 april
3
SWALMEN 1
1
DE MEULENSLAG 1
3
HEEZE 1
1
SWALMEN 2
1
DE KOEL 2
3
NAPOLEON 2
0
DORPLEIN 1
4
DE SNELLE SPRONG 2
Vrijdag 19 april
0
DE SNELLE SPRONG 2
4
SWALMEN 1
2
SWALMEN 2
2
DE KOEL 2
4
DE MEULENSLAG 1
0
DORPLEIN 1
2
NAPOLEON 2
2
HEEZE 1

Wedstrijdschema

Vrijdag 17+ Gemengd dubbel 1
T.C. Swalmen 2
Thuis
24-05-2019 19:00
Nr. 3080671
Baansoort: Kunstgras
T.c. De Snelle Sprong 2
Vrijdag 17+ Gemengd dubbel 1
Uit
31-05-2019 19:00
Nr. 3077200
Baansoort: Kunstgras, Bijzonderheden: Betalingen alleen via PIN.

Poule stand (2e in poule 3e klasse Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.SWALMEN 1550018218
2.DE MEULENSLAG 1540116416
3.DE SNELLE SPRONG 2540114614
4.NAPOLEON 252129119
5.HEEZE 141126106
6.SWALMEN 250235155
7.DE KOEL 250145155
8.DORPLEIN 140133133

Spelers (3)