Zaterdag 17+ Gemengd dubbel 1

3e klasse Gemengd dubbel 17+ Zaterdag

5e in poule 3e klasse Gemengd dubbel 17+ Zaterdag
Bekijk spelers

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (5e in poule 3e klasse Gemengd dubbel 17+ Zaterdag)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.TEGENBOSCH 1760124424
2.DE HELZE 2752021721
3.DE HELZE 3741220820
4.DE BRAKEN 17322161216
5.DE MEULENSLAG 17232141414
6.YSSELSTEYN 171248208
7.SHAILE 270255235
8.MEERHOVEN 170254244

Spelers (6)