Vrijdag 17+ Gemengd dubbel 2

2e klasse Gemengd dubbel 17+ Vrijdag Avond

8e in poule 2e klasse Gemengd dubbel 17+ Vrijdag Avond
Bekijk spelers

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (8e in poule 2e klasse Gemengd dubbel 17+ Vrijdag Avond)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.HERKENBOSCH 1770027127
2.PARK E-9 2760120820
3.DE GRENSMEPPERS 17502181018
4.BAEXEM 17223131513
5.DE KOEL 17223111711
6.ECHT 271158208
7.NIP ROERMOND 171158208
8.DE MEULENSLAG 270257217

Spelers (8)