Vrijdag 17+ Dames Dubbel 4

4e klasse Dames Dubbel 17+ Vrijdag Avond

6e in poule 4e klasse Dames Dubbel 17+ Vrijdag Avond
Bekijk spelers

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (6e in poule 4e klasse Dames Dubbel 17+ Vrijdag Avond )

TeamGSGWGLVLVTPT
1.MEIJEL 3540115515
2.GRUBBENVORST 1531114614
3.DE MEIJVINK 1531114614
4.GROOTVELD 252129119
5.KESSEL 551136146
6.DE MEULENSLAG 450052182

Spelers (5)