Vrijdag 17+ Dames Dubbel 3

4e klasse Dames Dubbel 17+ Vrijdag Avond

2e in poule 4e klasse Dames Dubbel 17+ Vrijdag Avond
Bekijk spelers

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (2e in poule 4e klasse Dames Dubbel 17+ Vrijdag Avond )

TeamGSGWGLVLVTPT
1.DE GRENSMEPPERS 3541017317
2.DE MEULENSLAG 3541015515
3.LEENDE 15122101010
4.PACKADOR 251228128
5.SOMEREN-EIND 250224124
6.HEEZE 250042142

Spelers (4)