Vrijdag 17+ Dames Dubbel 1

3e klasse Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond

4e in poule 3e klasse Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (4e in poule 3e klasse Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.DE GRENSMEPPERS 1752023523
2.VELDEN 2752023523
3.VLIERDEN 27421181018
4.DE MEULENSLAG 17331171117
5.PACKADOR 27304121612
6.OP DREEF 37214101810
7.KESSEL 371067217
8.DE REN 270072262