November 2019
Dinsdag 19 november
19:30 – 20:30

Baanreservering Team Jacobs

19:30 – 20:30

Baanreservering Team Mackus

20:30 – 21:30

Baanreservering Team Greyn

20:30 – 21:30

Baanreservering Team Gijsbers

Woensdag 20 november
20:00 – 21:00

Baanreservering Team Korsten

20:00 – 21:00

Baanreservering Team Beerens

20:00 – 21:00

Baanreservering Team van Grimbergen

Vrijdag 22 november
20:00 – 21:30

Baanreservering Team van Goor

20:00 – 21:30

Baanreservering Team Rooijakkers

Dinsdag 26 november
19:30 – 20:30

Baanreservering Team Jacobs

19:30 – 20:30

Baanreservering Team Mackus

20:30 – 21:30

Baanreservering Team Greyn

20:30 – 21:30

Baanreservering Team Gijsbers

Woensdag 27 november
20:00 – 21:00

Baanreservering Team Korsten

20:00 – 21:00

Baanreservering Team Beerens

20:00 – 21:00

Baanreservering Team van Grimbergen

Vrijdag 29 november
20:00 – 21:30

Baanreservering Team van Goor

20:00 – 21:30

Baanreservering Team Rooijakkers

December 2019
Dinsdag 3 december
19:30 – 20:30

Baanreservering Team Jacobs

19:30 – 20:30

Baanreservering Team Mackus

20:30 – 21:30

Baanreservering Team Greyn

20:30 – 21:30

Baanreservering Team Gijsbers

Woensdag 4 december
20:00 – 21:00

Baanreservering Team Korsten

20:00 – 21:00

Baanreservering Team Beerens

20:00 – 21:00

Baanreservering Team van Grimbergen

Vrijdag 6 december
20:00 – 21:30

Baanreservering Team van Goor

20:00 – 21:30

Baanreservering Team Rooijakkers

Dinsdag 10 december
19:30 – 20:30

Baanreservering Team Jacobs

19:30 – 20:30

Baanreservering Team Mackus

20:30 – 21:30

Baanreservering Team Greyn

20:30 – 21:30

Baanreservering Team Gijsbers

Woensdag 11 december
20:00 – 21:00

Baanreservering Team Korsten

20:00 – 21:00

Baanreservering Team Beerens

20:00 – 21:00

Baanreservering Team van Grimbergen

Vrijdag 13 december
20:00 – 21:30

Baanreservering Team van Goor

20:00 – 21:30

Baanreservering Team Rooijakkers

Dinsdag 17 december
19:30 – 20:30

Baanreservering Team Jacobs

19:30 – 20:30

Baanreservering Team Mackus

20:30 – 21:30

Baanreservering Team Greyn

20:30 – 21:30

Baanreservering Team Gijsbers

Woensdag 18 december
20:00 – 21:00

Baanreservering Team Korsten

20:00 – 21:00

Baanreservering Team Beerens

20:00 – 21:00

Baanreservering Team van Grimbergen

Vrijdag 20 december
20:00 – 21:30

Baanreservering Team van Goor

20:00 – 21:30

Baanreservering Team Rooijakkers

Dinsdag 24 december
19:30 – 20:30

Baanreservering Team Jacobs

19:30 – 20:30

Baanreservering Team Mackus

20:30 – 21:30

Baanreservering Team Greyn

20:30 – 21:30

Baanreservering Team Gijsbers

Woensdag 25 december
20:00 – 21:00

Baanreservering Team Korsten

20:00 – 21:00

Baanreservering Team Beerens

20:00 – 21:00

Baanreservering Team van Grimbergen

Vrijdag 27 december
20:00 – 21:30

Baanreservering Team van Goor

20:00 – 21:30

Baanreservering Team Rooijakkers

Dinsdag 31 december
19:30 – 20:30

Baanreservering Team Jacobs

19:30 – 20:30

Baanreservering Team Mackus

20:30 – 21:30

Baanreservering Team Greyn

20:30 – 21:30

Baanreservering Team Gijsbers

Januari 2020
Woensdag 1 januari
20:00 – 21:00

Baanreservering Team Korsten

20:00 – 21:00

Baanreservering Team Beerens

20:00 – 21:00

Baanreservering Team van Grimbergen

Vrijdag 3 januari
20:00 – 21:30

Baanreservering Team van Goor

20:00 – 21:30

Baanreservering Team Rooijakkers

Dinsdag 7 januari
19:30 – 20:30

Baanreservering Team Jacobs

19:30 – 20:30

Baanreservering Team Mackus

20:30 – 21:30

Baanreservering Team Greyn

20:30 – 21:30

Baanreservering Team Gijsbers

Woensdag 8 januari
20:00 – 21:00

Baanreservering Team Korsten

20:00 – 21:00

Baanreservering Team Beerens

20:00 – 21:00

Baanreservering Team van Grimbergen

Vrijdag 10 januari
20:00 – 21:30

Baanreservering Team van Goor

20:00 – 21:30

Baanreservering Team Rooijakkers

Dinsdag 14 januari
19:30 – 20:30

Baanreservering Team Jacobs

19:30 – 20:30

Baanreservering Team Mackus

20:30 – 21:30

Baanreservering Team Greyn

20:30 – 21:30

Baanreservering Team Gijsbers

Woensdag 15 januari
20:00 – 21:00

Baanreservering Team Korsten

20:00 – 21:00

Baanreservering Team Beerens

20:00 – 21:00

Baanreservering Team van Grimbergen

Vrijdag 17 januari
20:00 – 21:30

Baanreservering Team van Goor

20:00 – 21:30

Baanreservering Team Rooijakkers

Dinsdag 21 januari
19:30 – 20:30

Baanreservering Team Jacobs

19:30 – 20:30

Baanreservering Team Mackus

20:30 – 21:30

Baanreservering Team Greyn

20:30 – 21:30

Baanreservering Team Gijsbers

Woensdag 22 januari
20:00 – 21:00

Baanreservering Team Korsten

20:00 – 21:00

Baanreservering Team Beerens

20:00 – 21:00

Baanreservering Team van Grimbergen

Vrijdag 24 januari
20:00 – 21:30

Baanreservering Team van Goor

20:00 – 21:30

Baanreservering Team Rooijakkers

Dinsdag 28 januari
19:30 – 20:30

Baanreservering Team Jacobs

19:30 – 20:30

Baanreservering Team Mackus

20:30 – 21:30

Baanreservering Team Greyn

20:30 – 21:30

Baanreservering Team Gijsbers

Woensdag 29 januari
20:00 – 21:00

Baanreservering Team Korsten

20:00 – 21:00

Baanreservering Team Beerens

20:00 – 21:00

Baanreservering Team van Grimbergen

Vrijdag 31 januari
20:00 – 21:30

Baanreservering Team van Goor

20:00 – 21:30

Baanreservering Team Rooijakkers

Februari 2020
Dinsdag 4 februari
19:30 – 20:30

Baanreservering Team Jacobs

19:30 – 20:30

Baanreservering Team Mackus

20:30 – 21:30

Baanreservering Team Greyn

20:30 – 21:30

Baanreservering Team Gijsbers

Woensdag 5 februari
20:00 – 21:00

Baanreservering Team Korsten

20:00 – 21:00

Baanreservering Team Beerens

20:00 – 21:00

Baanreservering Team van Grimbergen

Vrijdag 7 februari
20:00 – 21:30

Baanreservering Team van Goor

20:00 – 21:30

Baanreservering Team Rooijakkers

Dinsdag 11 februari
19:30 – 20:30

Baanreservering Team Jacobs

19:30 – 20:30

Baanreservering Team Mackus

20:30 – 21:30

Baanreservering Team Greyn

20:30 – 21:30

Baanreservering Team Gijsbers

Woensdag 12 februari
20:00 – 21:00

Baanreservering Team Korsten

20:00 – 21:00

Baanreservering Team Beerens

20:00 – 21:00

Baanreservering Team van Grimbergen

Vrijdag 14 februari
20:00 – 21:30

Baanreservering Team van Goor

20:00 – 21:30

Baanreservering Team Rooijakkers

Dinsdag 18 februari
19:30 – 20:30

Baanreservering Team Jacobs

19:30 – 20:30

Baanreservering Team Mackus

20:30 – 21:30

Baanreservering Team Gijsbers

20:30 – 21:30

Baanreservering Team Greyn

Woensdag 19 februari
20:00 – 21:00

Baanreservering Team Korsten

20:00 – 21:00

Baanreservering Team Beerens

20:00 – 21:00

Baanreservering Team van Grimbergen

Vrijdag 21 februari
20:00 – 21:30

Baanreservering Team van Goor

20:00 – 21:30

Baanreservering Team Rooijakkers

Dinsdag 25 februari
19:30 – 20:30

Baanreservering Team Jacobs

19:30 – 20:30

Baanreservering Team Mackus

20:30 – 21:30

Baanreservering Team Gijsbers

20:30 – 21:30

Baanreservering Team Greyn

Woensdag 26 februari
20:00 – 21:00

Baanreservering Team Korsten

20:00 – 21:00

Baanreservering Team Beerens

20:00 – 21:00

Baanreservering Team van Grimbergen

Vrijdag 28 februari
20:00 – 21:30

Baanreservering Team van Goor

20:00 – 21:30

Baanreservering Team Rooijakkers

Maart 2020
Dinsdag 3 maart
19:30 – 20:30

Ledenvergadering

Op dinsdag 3 maart 2020 vindt de ledenvergadering van TC de Meulenslag plaats, bij deze nodigen wij u van harte uit voor de Ledenvergadering. De vergadering start om 19:30 uur.

19:30 – 20:30

Baanreservering Team Jacobs

19:30 – 20:30

Baanreservering Team Mackus

20:30 – 21:30

Baanreservering Team Gijsbers

20:30 – 21:30

Baanreservering Team Greyn

Woensdag 4 maart
20:00 – 21:00

Baanreservering Team Korsten

20:00 – 21:00

Baanreservering Team Beerens

20:00 – 21:00

Baanreservering Team van Grimbergen

Vrijdag 6 maart
20:00 – 21:30

Baanreservering Team van Goor

20:00 – 21:30

Baanreservering Team Rooijakkers

Dinsdag 10 maart
19:30 – 20:30

Baanreservering Team Jacobs

19:30 – 20:30

Baanreservering Team Mackus

20:30 – 21:30

Baanreservering Team Gijsbers

20:30 – 21:30

Baanreservering Team Greyn

Woensdag 11 maart
20:00 – 21:00

Baanreservering Team Korsten

20:00 – 21:00

Baanreservering Team Beerens

20:00 – 21:00

Baanreservering Team van Grimbergen

Vrijdag 13 maart
20:00 – 21:30

Baanreservering Team van Goor

20:00 – 21:30

Baanreservering Team Rooijakkers

Dinsdag 17 maart
19:30 – 20:30

Baanreservering Team Jacobs

19:30 – 20:30

Baanreservering Team Mackus

20:30 – 21:30

Baanreservering Team Gijsbers

20:30 – 21:30

Baanreservering Team Greyn

Woensdag 18 maart
20:00 – 21:00

Baanreservering Team Korsten

20:00 – 21:00

Baanreservering Team Beerens

20:00 – 21:00

Baanreservering Team van Grimbergen

Vrijdag 20 maart
20:00 – 21:30

Baanreservering Team van Goor

20:00 – 21:30

Baanreservering Team Rooijakkers

Dinsdag 24 maart
19:30 – 20:30

Baanreservering Team Jacobs

19:30 – 20:30

Baanreservering Team Mackus

20:30 – 21:30

Baanreservering Team Gijsbers

20:30 – 21:30

Baanreservering Team Greyn

Woensdag 25 maart
20:00 – 21:00

Baanreservering Team Korsten

20:00 – 21:00

Baanreservering Team Beerens

20:00 – 21:00

Baanreservering Team van Grimbergen

Vrijdag 27 maart
20:00 – 21:30

Baanreservering Team van Goor

20:00 – 21:30

Baanreservering Team Rooijakkers

Dinsdag 31 maart
19:30 – 20:30

Baanreservering Team Jacobs

19:30 – 20:30

Baanreservering Team Mackus

20:30 – 21:30

Baanreservering Team Gijsbers

20:30 – 21:30

Baanreservering Team Greyn

April 2020
Woensdag 1 april
20:00 – 21:00

Baanreservering Team Korsten

20:00 – 21:00

Baanreservering Team Beerens

20:00 – 21:00

Baanreservering Team van Grimbergen

Vrijdag 3 april
20:00 – 21:30

Baanreservering Team van Goor

20:00 – 21:30

Baanreservering Team Rooijakkers